Kontoripind Ülemiste City piiril on kogumas populaarsust

Juba rohkem kui kaks aastat möllanud pandeemia on kardinaalselt muutnud ühiskonna suhtumist ja vajadusi seoses tööga – paljud meist on vahetanud harjumuspärased tööruumid kodukontori vastu. Samas on vähestel võimalik end koduseinte vahel täielikult tööle pühendada, sest lapsed, koduloomad, argine keskkond ja muudki tegurid pärsivad töölainele saamist. Ühe alternatiivina on populaarsust kogumas ühiskontorid, kus on võimalik üürida töölauda või väikekontorit. Rae valla elanikele on logistiliselt sobivaim lahendus Airgate Tallinn büroohotell aadressil Sepise 1.

Soodne asukoht Tallinna piiril

Tallinna Lennujaama ja Ülemiste City vahel asuv kontor pakub kahel korrusel privaatseid möbleeritud kontoriruume, töölaudu avatud kontoris ja võimalust registreerida virtuaalkontor. Erinevalt südalinnas asuvatest moodsatest ühiskontoritest, kus tihe sotsialiseerumine võib keskendumist häirida ning parkimine maksab hingehinda, valitseb Airgate´i kontoris töine õhkkond ning parkimine on mugav ja soodne.

Seda kõike hindab kõrgelt Airgate Tallinn pikaajaline klient, Nordic Business Forumi tegevjuht Priit Liiv: „Peetris elava inimesena hindan ma väga oluliseks kontori asukohta ja võimalust vältida ummikuid – kuigi talveperioodil kasutan autot ja saan selle mugavalt otse kontoriakna alla parkida, siis kevadest sügiseni kasutan pigem elektritõukeratast tööle jõudmiseks. Teine oluline faktor on minu jaoks keskendumist võimaldav privaatne töökeskkond ja koosolekuruumide kasutamise võimalus, mis osade ühiskontorite puhul puudu on.”

Samuti Rae vallas elav Alvar Suisalu, Epicor Software äritarkvara esindaja toob välja, et Airgate äripinna valis ta just asukoha tõttu Ülemiste City piirkonnas. Eelistena loetleb veel häid parkimisvõimalusi ja ühiskontori tunnetust üldalade näol, omades samal ajal privaatset kontoripinda enda ettevõttele. Kiirelt arenev Ülemiste City ilusate parkide ja mitmete söögikohtadega asub vaid mõneminutise jalutuskäigu kaugusel.

Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas

Riihos Estonia esindaja Diore Arovald, kes rendib paar korda kuus koosolekuruume, hindab Airgate Tallinna juures paljusid aspekte: „Eelkõige oli otsuse langetamisel oluline hind, paindlikkus, logistika ning parkimine. Uue alustava ettevõttena ei soovi esialgu püsivaid lepinguid ning Airgate tuli selles osas kenasti vastu ning pakkus paindlikku lahendust.“

Graafilist disaini pakkuv Mandariin juhatuse liige Marten Lauri kasutab Airgate Tallinn virtuaalkontori teenust. „Ettevõtte registeerimine virtuaalkontorisse aitab säilitada privaatsust ja teisalt jätab klientidele tõsiseltvõetavama mulje. Kirjade saabumisest teavitatakse ja vajadusel saan ka kliendikohtumisi samades ruumides pidada.“

Abi Ukraina sõjapõgenikele

Seoses hetkel maailmas toimuvaga on Airgate Tallinn valmis Eestisse saabuvatele Ukraina väikeettevõtjatele või spetsialistidele pakkuma ajutiselt tasuta töölaudu koos köögi, koosolekuruumi ja puhkenurga kasutamisega.

Airgate Tallinn tähistas hiljuti 4. tegevusaasta täitumist ja selle aja jooksul on pakutud juba rohkem kui sajale ettevõtjale kontoripinda privaatkontori või töölaua näol, koosoleku- ja seminariruume või virtuaalkontori teenust. Lisaks kontoripinnale pakub ettevõte aadressil Keevise 13a soodsat ja mugavat parkimisvõimalust lennureisijatele või Ülemiste City külastajatele.

Vaata täpsemalt meie ruumid ja hinnad SIIT!

Ole meie tegemistega kursis ka sotsiaalmeedia kaudu:  https://www.facebook.com/airgatetallinn